Min:
Max:
Kutia e drekës ToGo&ToStay M rrumbullakët

Kënaqësi e qëndrueshme: kuti drekë e ftohtë, e gjithanshme prej qeramike

LEK 6,000 -20% LEK 4,800
it's my moment

Mug Almond bulgy

LEK 4,000
To Go

Pjata M

LEK 6,000 -20% LEK 4,800
Kutia e drekës ToGo&ToStay M drejtkëndëshe

Kënaqësi e qëndrueshme: kuti drekë e ftohtë, e gjithanshme prej qeramike

LEK 6,000 -20% LEK 4,800
Të shkosh dhe të qëndrosh, Tas ushqimi xhami M

Tas ushqimi xhami

LEK 5,000 -25% LEK 3,750
Pjatë Almond

Pjatë Almond

LEK 4,000
it's my home vazo e mesme

Vazo dekorative me dizajn të ri

LEK 4,000
it's my home vazo e madhe

Vazo dekorative me dizajn të ri

LEK 4,500
Stenda e tortës Winter Glow

Porcelain serving aid with winter pattern

LEK 12,000
Pjatë darke Lave Gris

Pjatë qeramike moderne

LEK 5,000
Pjatë mëngjesi Winter Glow

Pjatë porcelani me model dimëror

LEK 4,000
Donut për mbajtës qiriri Winter Glow

Mbajtëse qirinjsh porcelani me model dimëror

LEK 3,000
Pjatë sallate Lave gris

Pjatë e vogël e gjithanshme në stilin e qeramikës në modë

LEK 5,000
Vazo Winter Glow

Vazo porcelani me model dimëror

LEK 12,000
Pjatë darke Winter Glow

Pjatë porcelani me model dimëror

LEK 5,000
Kurora e aventurës Winter Glow

Kurorë prej porcelani me model dimëror

LEK 12,000
Filxhan Winter Glow

Filxhan porcelani me model dimëror

LEK 4,000
Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj në faqen tonë. Duke përdorur faqen tonë ju pranoni cookie-t. Mëso më shumë