Min:
Max:
KLEIN whisk with spatula in display box 4 mix colours Q.b.

Rrahëse KLEIN me shpatull në kutinë e ekranit 4 ngjyra të përziera Q.b.

LEK 2,000 -40% LEK 1,200
Shishe termike e bardhë

SHISHE SPRINT VACUUM 500 ML 4 ASS.COLORS Q.B.

LEK 3,500 -40% LEK 2,100
KLEIN silicone pot holders with magnet in display bo

Mbajtëse tenxheresh silikoni KLEIN me magnet

LEK 1,500 -40% LEK 900
Shishe termike blu

SHISHE SPRINT VACUUM 500 ML 4 ASS.COLORS Q.B.

LEK 3,500 -40% LEK 2,100
Shishe termike jeshile

SHISHE SPRINT VACUUM 500 ML 4 ASS.COLORS Q.B.

LEK 3,500 -40% LEK 2,100
Shishe termike rozë

SHISHE SPRINT VACUUM 500 ML 4 ASS.COLORS Q.B.

LEK 3,500 -40% LEK 2,100
LOFT rectangular teabag box with bamboo lid Q.B.

LOFT Kuti çaji drejtkëndëshe me kapak bambu Q.B.

LEK 3,000 -40% LEK 1,800
LOFT square biscuits box with bamboo lid Q.B.

Kuti biskotash katrore LOFT me kapak bambu Q.B.

LEK 4,000 -40% LEK 2,400
LOFT round coffee canister with bamboo lid

LOFT Kuti e rrumbullakët e kafesë me kapak bambuje

LEK 2,500 -40% LEK 1,500
LOFT round sugar canister with bamboo lid Q.B.

LOFT Kuti e rrumbullakët e sheqerit me kapak bambu Q.B.

LEK 2,500 -40% LEK 1,500
LOFT square sugar canister with bamboo lid Q.B.

Kuti sheqeri LOFT me kapak bambu Q.B.

LEK 2,500 -40% LEK 1,500
LOFT square coffee canister with bamboo lid Q.B.

Kuti kafeje katrore LOFT me kapak bambu Q.B.

LEK 2,500 -40% LEK 1,500
LOFT cylindric potatoes box with bamboo lid Q.B.

LOFT Kuti patate cilindrike me kapak bambu Q.B.

LEK 4,500 -40% LEK 2,700
LOFT cylinder garlic-onion box with bamboo lid Q.B.
LOFT Kuti hudhër-qepë cilindrike me kapak bambu Q.B.
LEK 3,000 -40% LEK 1,800
GRILL PAN 28 BLACK COATING FULL INDUCTION

TAVE SKARË 28, VESHJE E ZEZË, ME INDUKSION  PLOTË

LEK 9,000 -40% LEK 5,400
GEO ROUND GRILL 33cm black induction+silic. potholder MOPITA

Skarë rrethore GEO, 33cm e zezë me induksion+silik

LEK 11,000 -40% LEK 6,600
Mbajtëse luge vjollcë
MBAJTESE LUGE KLEIN NE DISPLAY BOX 3 MIX NGJYRA Q.B.
LEK 2,000 -40% LEK 1,200
FILING beech tree wood spatula with black painted metal handle

FILING Shpatull me dru ahu dhe dorezë metalike të lyer me ngjyrë të zezë

LEK 2,000 -40% LEK 1,200
KLEIN salad server set in displ.box 2 mix color. Q.b

Seti i serverit të sallatave KLEIN në ngjyra të përziera. Q.b

LEK 2,000 -40% LEK 1,200
KLEIN salt and pepper mill cm 16,5 in counter display Q.B.

Mulli per kripe dhe piper Klein 16,5 cm

LEK 2,500 -40% LEK 1,500
Mbajtëse luge jeshile e errët

MBAJTESE LUGE KLEIN NE DISPLAY BOX 3 MIX NGJYRA Q.B.

LEK 1,500 -40% LEK 900
AD HOC wok 30 cm single box Mopita

AD HOC wok 30 cm kuti teke Mopita

LEK 18,000 -40% LEK 10,800
FILING beech tree wood slotted spatula with black painted metal handle

FILING shpatull me dru ahu me vrima dhe dorezë metalike të lyer me ngjyrë të zezë

LEK 2,000 -40% LEK 1,200
Olive ash cutting board AMEDEO LUI in gift box

Pllakë për prerjen e ullirit AMEDEO LUI në kuti dhuratë

LEK 9,000 -40% LEK 5,400
KLEIN peeler rotating head, displ.box 4 mix colours

Qëruese KLEIN, në 4 ngjyra të përziera

LEK 1,500 -40% LEK 900
Thikë buke

Thikë e mprehtë

LEK 2,000 -40% LEK 1,200
KLEIN salt and pepper mill cm 11 in counter display Q.B.

KLEIN mulli per kripe dhe piper 11cm Q.B.

LEK 2,000 -40% LEK 1,200
FILING beech tree wood Fork with black painted metal handle

FILING Pirun me dru ahu dhe dorezë metalike të lyer me ngjyrë të zezë

LEK 2,000 -40% LEK 1,200
KLEIN 5 blades herb scissors in displ.box 2 mix color

Gërshërë për barishte KLEIN, 5 tehe në 2 me ngjyra të përziera

LEK 2,000 -40% LEK 1,200
Thikë me shumë përdorime

Thikë e mprehtë

LEK 1,500 -40% LEK 900
Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj në faqen tonë. Duke përdorur faqen tonë ju pranoni cookie-t. Mëso më shumë