Min:
Max:
Set gotash 4 copë, Maxima Burgundy,

Gota Maxima Burgundy, Set 4 copë 225mm

LEK 9,000
LEK 7,500
LEK 5,000
LEK 4,000
LEK 4,000
LEK 4,000
LEK 4,000
LEK 4,000
LEK 19,000
LEK 4,500
MetroChic Set i gotës së verës së kuqe 2 copë

Për verërat e kuqe me trup të plotë

LEK 11,000
Prodhimi Rock gotë verë të bardhë, 4 copë

Gotë elegante për verë të bardhë

LEK 9,000 -20% LEK 7,200
Octavie

Flaut i shampanjës

LEK 7,000
Gogë për fëmijë

Set me gotë për fëmijë 2 copë

LEK 3,000
Gotë uji, Set 2 copë Grand Royal

Shumë elegant: gota uji Grand Royal nga Villeroy & Boch

LEK 19,000
Boston

Kanë

LEK 8,000
Purismo Specials

Flaut i shampanjës

LEK 3,000
Entrée

Kuti 1 Set 4 copë

LEK 6,000 -25% LEK 4,500
Like Ice gotë vere, 270 ml, 2 copë

Xham me ngjyra po aq të ndritshme sa vetë jeta

LEK 5,000 -30% LEK 3,500
Prodhimi Rock gotë verë të kuqe

Gotë elegante për verë të kuqe

LEK 9,000
Octavie

Kupë uji

LEK 7,000
Vinobile

Médoc-Connaisseur decanter

LEK 21,000
Boston Coloured gotë verë e kuqe Lavender

Gota shumëngjyrëshe kristali për raste të veçanta

LEK 4,000
Entrée

Kuti 3 Set 4 copë

LEK 6,000 -25% LEK 4,500
Boston Coloured Water/cocktail tumbler Red

Gota qelqi kristali për shije të sofistikuara

LEK 4,000
Purismo Beer

Flaut i birrës Pilsener

LEK 3,000
Octavie

gotë

LEK 7,000
Boston coloured

Kupë vere e kuqe jeshile

LEK 4,000
Champagne Flute

Xham elegant me një formë të përjetshme dhe buzë të hollë

LEK 2,000
Octavie

Xham i shtënë

LEK 6,000
Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj në faqen tonë. Duke përdorur faqen tonë ju pranoni cookie-t. Mëso më shumë