To Go
To Go
To Go
To Go
To Go
To Go
To Go

To Go

Dish M

Marka: Like by Villeroy & Boch
Artikulli Nr : 1048653693
LEK 4,800 LEK 6,000 -20%
Perfito 60 Pikë By Best

To Go është koleksioni për këdo që pëlqen të jetë në lëvizje dhe dëshiron të shmangë plastikën. Kupat e porcelanit dhe tasat e papërshkueshëm nga rrjedhja e mbajnë ushqimin tuaj të freskët dhe të shijshëm. Villeroy & Boch ka vendosur tendencat në porcelanin funksional dhe thjesht të bukur që nga viti 1748. Tasi praktik për lëvizje është madhësia perfekte për muesli, fruta ose ushqime. Ajo vjen me një rrip transporti dhe një unazë silikoni, duke e bërë atë plotësisht të papërshkueshëm nga rrjedhjet. Kapaku mund të përdoret gjithashtu si pjatë dhe si mbulesë në frigorifer ose mikrovalë. Bërë nga Porcelani Premium me cilësi të lartë. Natyrisht i përshtatshëm për pjatalarëse dhe mikrovalë. Merrni porcelan praktik nga si. nga Villeroy & Boch me ju në lëvizje.

  • Gjerësia: 16.2 cm
  • Lartësia: 6.8 cm
  • Gjatesia: 16.3 cm
  • Ngjyra: E bardhë
  • Materiali: Porcelani premium

Like by Villeroy & Boch

KARTË KLIENTI “BY BEST GROUP”

Çfarë është karta “By Best Group”
Është një program i cili ju mundëson të fitoni pikë me blerjet tuaja në 4 dyqanet tona dhe t’i shpenzoni ato në secilën prej tyre nëpërmjet një karte të vetme. Karta “By Best Group” përdoret vetëm në rrjetin e dyqaneve të kompanisë “By Best Duty Free”. Nëpërmjet kartës “By Best Group” ju përfitoni ulje, dhurata, promocione e aktivitete të dedikuara vetëm për ju në dyqanet: SWAROVSKI, SWATCH, BLUKIDS, VILLEROY & BOCH.

Si funksionon karta “By Best Group”
Karta “By Best Group” nuk është e transferueshme tek persona të tjerë të padeklaruar në formularin e antarësimit.

Si ta përdorni kartën “By Best Group”
Tregoni kartën “By Best Group” çdo herë që bëni blerje në dyqanet partnere. Mblidhni pikë në secilën prej këtyre blerjeve duke filluar nga 100 lekë. Për çdo 100 lekë të shpenzuara ju do të fitoni 1 pikë. Pikët e grumbulluara do të shfaqen në faturën e blerjes. Bëhuni pjesë e klubeve të përfitimeve duke filluar nga 150 pikë. Për çdo 150, 250, 500, e deri 1.000 pikë, ju keni të drejtë të kërkoni një kupon në kasë, me të cilin do të përfitoni, uljen apo dhuratat.

Në rast se ju harroni të përdorni kartën në blerjet tuaja, pikët nuk mund t’ju kalojnë manualisht nga kasieri në kartë. Karta është e detyrueshme të përdoret si në blerje ashtu edhe në shkarkimin e pikëve. Pa kartën prezente nuk mund të kryhet asnje veprim në kasë.

Në rastet kur sistemi mund të jetë offline nuk humbisni asnjë pike. Ato do të kalohen në kartë në momentin që do të realizohet lidhja. E njëjta gjë ndodh edhe kur ju do të doni të shkarkoni pikët tuaja ndërkohë që sistemi është offline. Ju do të mund të përfitoni kuponin në një moment të dytë dhe ta përdorni atë në blerjet tuaja.

Karta “By Best Group” nuk ështe dhe nuk vlen si një kartë krediti. Me të nuk mund të kryhen veprime monetare, por vetëm të grumbullohen pikë e të përfitohen privilegjet e përcaktuara për pjestarët e skemës.

Produkte të Ngjashme
To go& to stay, glass lunch Box M

Sustainable pleasure: cool, versatile glass lunch box

LEK 5,000 -25% LEK 3,750
To go& to stay, glass lunch Box L

Sustainable pleasure: cool, versatile glass lunch box

LEK 6,500 -25% LEK 4,875
ToGo&ToStay lunch box M round

Sustainable pleasure: cool, versatile ceramic lunch box

LEK 6,000 -20% LEK 4,800
ToGo&ToStay lunch box M rectangular

Sustainable pleasure: cool, versatile ceramic lunch box

LEK 6,000 -20% LEK 4,800
Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj në faqen tonë. Duke përdorur faqen tonë ju pranoni cookie-t. Mëso më shumë