KLEIN silicone pot holders with magnet in display bo
KLEIN silicone pot holders with magnet in display bo
KLEIN silicone pot holders with magnet in display bo
KLEIN silicone pot holders with magnet in display bo

KLEIN silicone pot holders with magnet in display bo

KLEIN silicone pot holders with magnet in display bo

Marka: Mopita
Artikulli Nr : KLE05QB101
LEK 480 LEK 800 -40%
Perfito 8 Pikë By Best

Mbajtës tenxhere: Silikoni dhe magnet; Forma: flutur; Ju mbron nga djegiet; Lehtë për t'u pastruar

  • Ngjyra: Rozë ose Jeshile
  • Materiali: Silikoni
  • Masa: 12x7,5x2 cm

Mopita

Mopita është një kompani italiane e specializuar në prodhimin dhe tregtimin e eneve te gatimit. E gjithë kjo falë kreativitetit, fleksibilitetit dhe inovacionit.

Prodhimi i produkteve të kuzhinës me dizajn origjinal, rezistent dhe cilësor, kërkon profesionalizëm të madh, jo vetëm të natyrës teknike, por edhe artistike. Për ne, shija e mirë estetike italiane, intuita kreative dhe funksionale, vëmendja ndaj detajeve dhe përzgjedhja e materialeve janë elemente thelbësore për të kënaqur klientët tanë. Jemi të vetëdijshëm se kemi përgjegjësinë e madhe për të hyrë në kuzhinat e botës, ndaj e bëjmë këtë me produkte të cilësisë së lartë që nuk çlirojnë ndotje dhe nuk shkaktojnë ndryshime në ushqim. Qëllimi është t'u japim adhuruesve të kuzhinës produkte me një profil të lartë estetik dhe efikasitet të padiskutueshëm, pa neglizhuar asnjëherë rëndësinë e qëndrueshmërisë mjedisore që ne ndjekim me vendosmëri. Qëllimi ynë është të krijojmë një markë ku bukuria është një vlerë e arritshme. Mopita ju ofrom mjetet, ju kujdeseni per shijen.

Misioni

1. Ofron një gamë të gjerë produktesh cilësore me çmime të arsyeshme.
2. Projektimi, zhvillimi dhe prodhimi i enëve të kuzhinës, me një dizajn origjinal, duke përdorur materiale të cilësisë së lartë që nuk çlirojnë ndotje ose nuk shkaktojnë ndryshime.
3. Krijimi i produkteve që respektojnë mjedisin nëpërmjet teknologjive që optimizojnë konsumin e energjisë.
4. Promovoni njohuritë e Mopita në mbarë botën, të krijuara mbi tridhjetë vjet përvojë në këtë sektor.
5. Mbështetja e procesit të rivlerësimit të prodhimit artizanal dhe industrial italian, i cili ndër vite ka bërë që Made in Italy të shkëlqejë në konkurrencën tregtare.

KARTË KLIENTI “BY BEST GROUP”

Çfarë është karta “By Best Group”
Është një program i cili ju mundëson të fitoni pikë me blerjet tuaja në 4 dyqanet tona dhe t’i shpenzoni ato në secilën prej tyre nëpërmjet një karte të vetme. Karta “By Best Group” përdoret vetëm në rrjetin e dyqaneve të kompanisë “By Best Duty Free”. Nëpërmjet kartës “By Best Group” ju përfitoni ulje, dhurata, promocione e aktivitete të dedikuara vetëm për ju në dyqanet: SWAROVSKI, SWATCH, BLUKIDS, VILLEROY & BOCH.

Si funksionon karta “By Best Group”
Karta “By Best Group” nuk është e transferueshme tek persona të tjerë të padeklaruar në formularin e antarësimit.

Si ta përdorni kartën “By Best Group”
Tregoni kartën “By Best Group” çdo herë që bëni blerje në dyqanet partnere. Mblidhni pikë në secilën prej këtyre blerjeve duke filluar nga 100 lekë. Për çdo 100 lekë të shpenzuara ju do të fitoni 1 pikë. Pikët e grumbulluara do të shfaqen në faturën e blerjes. Bëhuni pjesë e klubeve të përfitimeve duke filluar nga 150 pikë. Për çdo 150, 250, 500, e deri 1.000 pikë, ju keni të drejtë të kërkoni një kupon në kasë, me të cilin do të përfitoni, uljen apo dhuratat.

Në rast se ju harroni të përdorni kartën në blerjet tuaja, pikët nuk mund t’ju kalojnë manualisht nga kasieri në kartë. Karta është e detyrueshme të përdoret si në blerje ashtu edhe në shkarkimin e pikëve. Pa kartën prezente nuk mund të kryhet asnje veprim në kasë.

Në rastet kur sistemi mund të jetë offline nuk humbisni asnjë pike. Ato do të kalohen në kartë në momentin që do të realizohet lidhja. E njëjta gjë ndodh edhe kur ju do të doni të shkarkoni pikët tuaja ndërkohë që sistemi është offline. Ju do të mund të përfitoni kuponin në një moment të dytë dhe ta përdorni atë në blerjet tuaja.

Karta “By Best Group” nuk ështe dhe nuk vlen si një kartë krediti. Me të nuk mund të kryhen veprime monetare, por vetëm të grumbullohen pikë e të përfitohen privilegjet e përcaktuara për pjestarët e skemës.

Produkte të Ngjashme
KLEIN whisk with spatula in display box 4 mix colours Q.b.

KLEIN whisk with spatula in display box 4 mix colours Q.b.

LEK 1,200 -40% LEK 720
LOFT round sugar canister with bamboo lid Q.B.

LOFT round sugar canister with bamboo lid Q.B.

LEK 1,700 -40% LEK 1,020
LOFT round coffee canister with bamboo lid

LOFT round coffee canister with bamboo lid

LEK 1,700 -40% LEK 1,020
LOFT square biscuits box with bamboo lid Q.B.

LOFT square biscuits box with bamboo lid Q.B.

LEK 2,000 -40% LEK 1,200
Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj në faqen tonë. Duke përdorur faqen tonë ju pranoni cookie-t. Mëso më shumë