NewWave Stars
NewWave Stars
NewWave Stars

NewWave Stars

Gotë Luan
Marka: Villeroy & Boch
Artikulli Nr : 1016165817
LEK 5,000
Perfito 50 Pikë By Best
Product out of stock

Arritni yjet me koleksionin NewWave Stars. Çdo pjesë është zbukuruar me një shenjë të zodiakut në një ar të vërtetë delikate me cilësi të lartë në një qiell nate blu të errët. Dhurata perfekte personale nga Villeroy & Boch – cilësi që nga viti 1748. Kjo gote elegant tregon plejadën e zodiakut të Luanit. Motivi i artë i vërtetë me cilësi të lartë duket delikat në qiellin artistik të natës blu të errët. Porcelani premium. I sigurt në lavastovilje dhe mikrovalë. Arritni yjet me Villeroy & Boch!

  • Gjerësia: 11.6 cm
  • Lartësia: 11.6 cm
  • Gjatesia: 11.6 cm
  • Ngjyra: Ari
  • Materiali: Porcelani premium

Villeroy&Boch

E themeluar 274 vjet më parë në zemër të Evropës, Villeroy & Boch është një markë e respektuar globalisht me një traditë të pasur. Produktet Villeroy & Boch mishërojnë elegancën klasike dhe pasqyrojnë bukurinë e natyrës dhe dizajnit urban. Ndërkohë që shumëçka ka ndryshuar që nga epoka e barokut, kur kompania u themelua, jetëgjatësia dhe të dhënat e suksesshme të biznesit të Villeroy & Boch janë një dëshmi e aftësisë së saj të pagabueshme për të parashikuar tendencat dhe për të qëndruar koherent dhe "modern" me ndryshimin e nevojave të konsumatorëve.

Ne vitin 1836, Jean-François Boch u bashkua me te suksesshmin Nicolas Villeroy, duke formuar Villeroy&Boch.

Që atëherë, produktet nga Villeroy & Boch përfaqësojnë vlera të tilla si tradita, inovacioni dhe cilësia. Origjina e Villeroy & Boch qëndron në prodhimin e qeramikës dhe porcelanit. Eksperienca e gjatë me këtë material reflektohet në koleksionet e takëmeve cilësore, të cilat bëjnë përshtypje me bukurinë dhe funksionalitetin e tyre në të njëjtën kohë. Porcelani eshte premium bone, i cili eshte porcelan i cilesise me te larte, eshte nje material i holle, elegant, i cili ka nje shtrese xhami qe piqet ne furre, qe i jep porcelanit shkelqim, mbron dizajnin dhe e ben me rezistent.

Kristali Villeroy & Boch është i punuar me dorë, me përmbajtje të lartë oksid kaliumi, i cili i jep kristalit qartësi dhe shkëlqim të shkëlqyeshëm.

Inoksi i Villeroy&Boch është 18/10. Përmban 18% krom dhe 10 % nikel. Kromi e mbron inoksin nga ndryshku që shkakton acidi i shumë ushqimeve ndërsa nikeli parandalon gërryerjen dhe i jep siperfaqes shkëlqim të përhershëm.

KARTË KLIENTI “BY BEST GROUP”

Çfarë është karta “By Best Group”
Është një program i cili ju mundëson të fitoni pikë me blerjet tuaja në 4 dyqanet tona dhe t’i shpenzoni ato në secilën prej tyre nëpërmjet një karte të vetme. Karta “By Best Group” përdoret vetëm në rrjetin e dyqaneve të kompanisë “By Best Duty Free”. Nëpërmjet kartës “By Best Group” ju përfitoni ulje, dhurata, promocione e aktivitete të dedikuara vetëm për ju në dyqanet: SWAROVSKI, SWATCH, BLUKIDS, VILLEROY & BOCH.

Si funksionon karta “By Best Group”
Karta “By Best Group” nuk është e transferueshme tek persona të tjerë të padeklaruar në formularin e antarësimit.

Si ta përdorni kartën “By Best Group”
Tregoni kartën “By Best Group” çdo herë që bëni blerje në dyqanet partnere. Mblidhni pikë në secilën prej këtyre blerjeve duke filluar nga 100 lekë. Për çdo 100 lekë të shpenzuara ju do të fitoni 1 pikë. Pikët e grumbulluara do të shfaqen në faturën e blerjes. Bëhuni pjesë e klubeve të përfitimeve duke filluar nga 150 pikë. Për çdo 150, 250, 500, e deri 1.000 pikë, ju keni të drejtë të kërkoni një kupon në kasë, me të cilin do të përfitoni, uljen apo dhuratat.

Në rast se ju harroni të përdorni kartën në blerjet tuaja, pikët nuk mund t’ju kalojnë manualisht nga kasieri në kartë. Karta është e detyrueshme të përdoret si në blerje ashtu edhe në shkarkimin e pikëve. Pa kartën prezente nuk mund të kryhet asnje veprim në kasë.

Në rastet kur sistemi mund të jetë offline nuk humbisni asnjë pike. Ato do të kalohen në kartë në momentin që do të realizohet lidhja. E njëjta gjë ndodh edhe kur ju do të doni të shkarkoni pikët tuaja ndërkohë që sistemi është offline. Ju do të mund të përfitoni kuponin në një moment të dytë dhe ta përdorni atë në blerjet tuaja.

Karta “By Best Group” nuk ështe dhe nuk vlen si një kartë krediti. Me të nuk mund të kryhen veprime monetare, por vetëm të grumbullohen pikë e të përfitohen privilegjet e përcaktuara për pjestarët e skemës.

Produkte të Ngjashme
NewWave Caffè King Fisher

Filxhan (kuti dhurate)

LEK 3,000
NewWave

Tas i dyfishtë tërheqës për sytë

LEK 21,000
NewWave Caffè Mug 0.3 l

Për adhuruesit e kafesë

LEK 4,000
NewWave Caffè Mug 0.3 l

E përkryer për të dashuruarit

LEK 4,000
Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj në faqen tonë. Duke përdorur faqen tonë ju pranoni cookie-t. Mëso më shumë