Amazonia
Amazonia
Amazonia
Amazonia

Amazonia

Vase tall

Marka: Villeroy & Boch
Artikulli Nr : 1035145070
LEK 33,000
Perfito 330 Pikë By Best

Me dekorimin e Amazonia, Villeroy & Boch përmirëson koleksionin popullor Modern Grace me motive ekzotike, të ndritshme dhe shumëngjyrëshe të pyjeve të shiut - një tërheqje e vërtetë e syve për tryezën. Villeroy & Boch ka qenë sinonim i krijimeve prej porcelani të cilësisë më të lartë që nga viti 1748. Kjo vazo e ngushtë, e zbukuruar me kolibra, barëra ekzotikë dhe brumbuj, është e përkryer për të ekspozuar orkide dhe lule vendase. Përmirësoni hapësirën tuaj të jetesës me këtë dekorim të bukur dhe elegant.

  • Gjerësia: 31 cm
  • Lartësia: 11.9 cm
  • Gjatesia: 22 cm
  • Ngjyra: E gjelbër, e bardhë
  • Materiali: Porcelan kockash premium
  • Masa: 29CM

Villeroy&Boch

E themeluar 274 vjet më parë në zemër të Evropës, Villeroy & Boch është një markë e respektuar globalisht me një traditë të pasur. Produktet Villeroy & Boch mishërojnë elegancën klasike dhe pasqyrojnë bukurinë e natyrës dhe dizajnit urban. Ndërkohë që shumëçka ka ndryshuar që nga epoka e barokut, kur kompania u themelua, jetëgjatësia dhe të dhënat e suksesshme të biznesit të Villeroy & Boch janë një dëshmi e aftësisë së saj të pagabueshme për të parashikuar tendencat dhe për të qëndruar koherent dhe "modern" me ndryshimin e nevojave të konsumatorëve.

Ne vitin 1836, Jean-François Boch u bashkua me te suksesshmin Nicolas Villeroy, duke formuar Villeroy&Boch.

Që atëherë, produktet nga Villeroy & Boch përfaqësojnë vlera të tilla si tradita, inovacioni dhe cilësia. Origjina e Villeroy & Boch qëndron në prodhimin e qeramikës dhe porcelanit. Eksperienca e gjatë me këtë material reflektohet në koleksionet e takëmeve cilësore, të cilat bëjnë përshtypje me bukurinë dhe funksionalitetin e tyre në të njëjtën kohë. Porcelani eshte premium bone, i cili eshte porcelan i cilesise me te larte, eshte nje material i holle, elegant, i cili ka nje shtrese xhami qe piqet ne furre, qe i jep porcelanit shkelqim, mbron dizajnin dhe e ben me rezistent.

Kristali Villeroy & Boch është i punuar me dorë, me përmbajtje të lartë oksid kaliumi, i cili i jep kristalit qartësi dhe shkëlqim të shkëlqyeshëm.

Inoksi i Villeroy&Boch është 18/10. Përmban 18% krom dhe 10 % nikel. Kromi e mbron inoksin nga ndryshku që shkakton acidi i shumë ushqimeve ndërsa nikeli parandalon gërryerjen dhe i jep siperfaqes shkëlqim të përhershëm.

KARTË KLIENTI “BY BEST GROUP”

Çfarë është karta “By Best Group”
Është një program i cili ju mundëson të fitoni pikë me blerjet tuaja në 4 dyqanet tona dhe t’i shpenzoni ato në secilën prej tyre nëpërmjet një karte të vetme. Karta “By Best Group” përdoret vetëm në rrjetin e dyqaneve të kompanisë “By Best Duty Free”. Nëpërmjet kartës “By Best Group” ju përfitoni ulje, dhurata, promocione e aktivitete të dedikuara vetëm për ju në dyqanet: SWAROVSKI, SWATCH, BLUKIDS, VILLEROY & BOCH.

Si funksionon karta “By Best Group”
Karta “By Best Group” nuk është e transferueshme tek persona të tjerë të padeklaruar në formularin e antarësimit.

Si ta përdorni kartën “By Best Group”
Tregoni kartën “By Best Group” çdo herë që bëni blerje në dyqanet partnere. Mblidhni pikë në secilën prej këtyre blerjeve duke filluar nga 100 lekë. Për çdo 100 lekë të shpenzuara ju do të fitoni 1 pikë. Pikët e grumbulluara do të shfaqen në faturën e blerjes. Bëhuni pjesë e klubeve të përfitimeve duke filluar nga 150 pikë. Për çdo 150, 250, 500, e deri 1.000 pikë, ju keni të drejtë të kërkoni një kupon në kasë, me të cilin do të përfitoni, uljen apo dhuratat.

Në rast se ju harroni të përdorni kartën në blerjet tuaja, pikët nuk mund t’ju kalojnë manualisht nga kasieri në kartë. Karta është e detyrueshme të përdoret si në blerje ashtu edhe në shkarkimin e pikëve. Pa kartën prezente nuk mund të kryhet asnje veprim në kasë.

Në rastet kur sistemi mund të jetë offline nuk humbisni asnjë pike. Ato do të kalohen në kartë në momentin që do të realizohet lidhja. E njëjta gjë ndodh edhe kur ju do të doni të shkarkoni pikët tuaja ndërkohë që sistemi është offline. Ju do të mund të përfitoni kuponin në një moment të dytë dhe ta përdorni atë në blerjet tuaja.

Karta “By Best Group” nuk ështe dhe nuk vlen si një kartë krediti. Me të nuk mund të kryhen veprime monetare, por vetëm të grumbullohen pikë e të përfitohen privilegjet e përcaktuara për pjestarët e skemës.

Produkte të Ngjashme
Amazonia

Teapot 6 pers.

LEK 35,000
Amazonia

Creamer 6 pers.

LEK 13,000
Amazonia

Sugar/jampot 6 pers.

LEK 13,000
Amazonia

Tea cup

LEK 6,000
Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj në faqen tonë. Duke përdorur faqen tonë ju pranoni cookie-t. Mëso më shumë