WALK - 453

WALK - 453

ATLETE

Marka: Klin
LEK 1,638 LEK 5,459 -70%
Perfito 55 Pikë By Best
Masa

WALK - 453

  • Materiali: TEKSTILE/SINTETIK
  • Ngjyra: E ZEZE/ ROZE E LEHTE
  • Masa: 22 EU, 23 EU, 21 EU, 20 EU, 19 EU, 24 EU

Klin është një brand brazilian këpucësh për fëmijë ,që operon në mbi 50 vende të botës, për më shumë se 38 vite.

Brandi Klin ka konsoliduar pozicionin si një lider në prodhimin dhe shitjen e këpucëve për fëmijë, i fokusuar në komoditetin dhe cilësinë e produkteve të tij.

Këpucët Klin janë prodhuar nga kërkime intensive dhe materiale të veçanta, stile që mbështeten në teknologji ekskluzive që respektojnë nevojat e secilës fazë të zhvillimit të fëmijës, duke kontribuar në ecjen e shëndetshme të tyre.

Të gjitha modelet e këpucëve të Klin janë: anatomike, të rehatshme, të buta, antialergjike dhe anti-rrëshqitëse.

Këpucët Klin janë të pajisura me shtresën ULTRA ANATOMIC INSOLE, e cila ka aftësi tëlartë rezistuese dhe garanton kthimin në formën e origjinale të këpucës pas deformimeve elastike.

Zgjidhni të eksploroni botën me KLIN!

Klin, për një ecje të shëndetshme!

KARTË KLIENTI “BY BEST GROUP”

Çfarë është karta “By Best Group”
Është një program i cili ju mundëson të fitoni pikë me blerjet tuaja në 4 dyqanet tona dhe t’i shpenzoni ato në secilën prej tyre nëpërmjet një karte të vetme. Karta “By Best Group” përdoret vetëm në rrjetin e dyqaneve të kompanisë “By Best Duty Free”. Nëpërmjet kartës “By Best Group” ju përfitoni ulje, dhurata, promocione e aktivitete të dedikuara vetëm për ju në dyqanet: SWAROVSKI, SWATCH, BLUKIDS, VILLEROY & BOCH.

Si funksionon karta “By Best Group”
Karta “By Best Group” nuk është e transferueshme tek persona të tjerë të padeklaruar në formularin e antarësimit.

Si ta përdorni kartën “By Best Group”
Tregoni kartën “By Best Group” çdo herë që bëni blerje në dyqanet partnere. Mblidhni pikë në secilën prej këtyre blerjeve duke filluar nga 100 lekë. Për çdo 100 lekë të shpenzuara ju do të fitoni 1 pikë. Pikët e grumbulluara do të shfaqen në faturën e blerjes. Bëhuni pjesë e klubeve të përfitimeve duke filluar nga 150 pikë. Për çdo 150, 250, 500, e deri 1.000 pikë, ju keni të drejtë të kërkoni një kupon në kasë, me të cilin do të përfitoni, uljen apo dhuratat.

Në rast se ju harroni të përdorni kartën në blerjet tuaja, pikët nuk mund t’ju kalojnë manualisht nga kasieri në kartë. Karta është e detyrueshme të përdoret si në blerje ashtu edhe në shkarkimin e pikëve. Pa kartën prezente nuk mund të kryhet asnje veprim në kasë.

Në rastet kur sistemi mund të jetë offline nuk humbisni asnjë pike. Ato do të kalohen në kartë në momentin që do të realizohet lidhja. E njëjta gjë ndodh edhe kur ju do të doni të shkarkoni pikët tuaja ndërkohë që sistemi është offline. Ju do të mund të përfitoni kuponin në një moment të dytë dhe ta përdorni atë në blerjet tuaja.

Karta “By Best Group” nuk ështe dhe nuk vlen si një kartë krediti. Me të nuk mund të kryhen veprime monetare, por vetëm të grumbullohen pikë e të përfitohen privilegjet e përcaktuara për pjestarët e skemës.

Produkte të Ngjashme
Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj në faqen tonë. Duke përdorur faqen tonë ju pranoni cookie-t. Mëso më shumë