Bouquet
Bouquet
Bouquet
Bouquet
Bouquet

Bouquet

Runner

Marka: Sander
Artikulli Nr : 3296905
LEK 4,200 LEK 6,000 -30%
Perfito 60 Pikë By Best

  • Ngjyra: Bozhure
  • Përmasat: 50x140

Sander

Sander është një brand gjerman që u themelua në vitin 1970 për të sjellë cilesinë më të lartë të mbulesave të tavolinës, placement, raner, këllëfë për jastiqe etj. Cdo vit Sander bashkëpunon me stiliste të njohur ndërkombëtarë për të sjellë tendecat e fundit të modës së shtëpisë. 

Ajo cfarë e bën të kryesojë është: 
1. Cdo produkt Sander me material lino, pambuk apo poliester është rezistente nga njollat.
2. Mund të beni me porosi përmasat që ju dëshironi.
3. Janë rezistente ndaj larjes së shpeshtë.

KARTË KLIENTI “BY BEST GROUP”

Çfarë është karta “By Best Group”
Është një program i cili ju mundëson të fitoni pikë me blerjet tuaja në 4 dyqanet tona dhe t’i shpenzoni ato në secilën prej tyre nëpërmjet një karte të vetme. Karta “By Best Group” përdoret vetëm në rrjetin e dyqaneve të kompanisë “By Best Duty Free”. Nëpërmjet kartës “By Best Group” ju përfitoni ulje, dhurata, promocione e aktivitete të dedikuara vetëm për ju në dyqanet: SWAROVSKI, SWATCH, BLUKIDS, VILLEROY & BOCH.

Si funksionon karta “By Best Group”
Karta “By Best Group” nuk është e transferueshme tek persona të tjerë të padeklaruar në formularin e antarësimit.

Si ta përdorni kartën “By Best Group”
Tregoni kartën “By Best Group” çdo herë që bëni blerje në dyqanet partnere. Mblidhni pikë në secilën prej këtyre blerjeve duke filluar nga 100 lekë. Për çdo 100 lekë të shpenzuara ju do të fitoni 1 pikë. Pikët e grumbulluara do të shfaqen në faturën e blerjes. Bëhuni pjesë e klubeve të përfitimeve duke filluar nga 150 pikë. Për çdo 150, 250, 500, e deri 1.000 pikë, ju keni të drejtë të kërkoni një kupon në kasë, me të cilin do të përfitoni, uljen apo dhuratat.

Në rast se ju harroni të përdorni kartën në blerjet tuaja, pikët nuk mund t’ju kalojnë manualisht nga kasieri në kartë. Karta është e detyrueshme të përdoret si në blerje ashtu edhe në shkarkimin e pikëve. Pa kartën prezente nuk mund të kryhet asnje veprim në kasë.

Në rastet kur sistemi mund të jetë offline nuk humbisni asnjë pike. Ato do të kalohen në kartë në momentin që do të realizohet lidhja. E njëjta gjë ndodh edhe kur ju do të doni të shkarkoni pikët tuaja ndërkohë që sistemi është offline. Ju do të mund të përfitoni kuponin në një moment të dytë dhe ta përdorni atë në blerjet tuaja.

Karta “By Best Group” nuk ështe dhe nuk vlen si një kartë krediti. Me të nuk mund të kryhen veprime monetare, por vetëm të grumbullohen pikë e të përfitohen privilegjet e përcaktuara për pjestarët e skemës.

Produkte të Ngjashme
Bistro Olivo
Tablecloth
LEK 17,000 -30% LEK 11,900
Poppy Meadow 32 x 48

Placemat

LEK 1,500 -30% LEK 1,050
Coral 50 x 140
Table Runner
LEK 5,000 -30% LEK 3,500
Sea Flowers 50 x 140
Table Runner
LEK 5,000 -30% LEK 3,500
Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj në faqen tonë. Duke përdorur faqen tonë ju pranoni cookie-t. Mëso më shumë