Pantallona të shkurtra pambuku për vajza
Pantallona të shkurtra pambuku për vajza

Pantallona të shkurtra pambuku për vajza

Pantallona të shkurtra

Marka: Iana
LEK 2,805 LEK 5,609 -50%
Perfito 56 Pikë By Best
Masa

Pantallona palazzo prej pambuku të pastër IANA me model vija dhe bel elastik.

  • Masa: 5, 6, 7, 8, 9, 10, 4, 12

IANA është një brand italian dedikuar  veshjeve  dhe aksesorëve për fëmijët e moshës 0-9 vjeç,  pjesë e grupit Upim. Brandi Iana vjen në Shqipëri si pjesë e markës së mirënjohur Blukids.

IANA lindi nga një pasion dhe përvojë e hershme në botën e fëmijëve.

IANA ofron një koleksion të veçantë konceptuar dhe dizajnuar në Itali, të përbërë me materiale të çmuara dhe natyrore dhe vëmendje të veçantë për cilësinë dhe detajet.

IANA ofron një linjë veshjesh të bërë me vëmendje në detajet më të vogla, me një stil romantik dhe delikat.Stili dhe dizajni italian ofrojnë një ‘’ copëz arti ’’ unike për vogëlushët tuaj.

KARTË KLIENTI “BY BEST GROUP”

Çfarë është karta “By Best Group”
Është një program i cili ju mundëson të fitoni pikë me blerjet tuaja në 4 dyqanet tona dhe t’i shpenzoni ato në secilën prej tyre nëpërmjet një karte të vetme. Karta “By Best Group” përdoret vetëm në rrjetin e dyqaneve të kompanisë “By Best Duty Free”. Nëpërmjet kartës “By Best Group” ju përfitoni ulje, dhurata, promocione e aktivitete të dedikuara vetëm për ju në dyqanet: SWAROVSKI, SWATCH, BLUKIDS, VILLEROY & BOCH.

Si funksionon karta “By Best Group”
Karta “By Best Group” nuk është e transferueshme tek persona të tjerë të padeklaruar në formularin e antarësimit.

Si ta përdorni kartën “By Best Group”
Tregoni kartën “By Best Group” çdo herë që bëni blerje në dyqanet partnere. Mblidhni pikë në secilën prej këtyre blerjeve duke filluar nga 100 lekë. Për çdo 100 lekë të shpenzuara ju do të fitoni 1 pikë. Pikët e grumbulluara do të shfaqen në faturën e blerjes. Bëhuni pjesë e klubeve të përfitimeve duke filluar nga 150 pikë. Për çdo 150, 250, 500, e deri 1.000 pikë, ju keni të drejtë të kërkoni një kupon në kasë, me të cilin do të përfitoni, uljen apo dhuratat.

Në rast se ju harroni të përdorni kartën në blerjet tuaja, pikët nuk mund t’ju kalojnë manualisht nga kasieri në kartë. Karta është e detyrueshme të përdoret si në blerje ashtu edhe në shkarkimin e pikëve. Pa kartën prezente nuk mund të kryhet asnje veprim në kasë.

Në rastet kur sistemi mund të jetë offline nuk humbisni asnjë pike. Ato do të kalohen në kartë në momentin që do të realizohet lidhja. E njëjta gjë ndodh edhe kur ju do të doni të shkarkoni pikët tuaja ndërkohë që sistemi është offline. Ju do të mund të përfitoni kuponin në një moment të dytë dhe ta përdorni atë në blerjet tuaja.

Karta “By Best Group” nuk ështe dhe nuk vlen si një kartë krediti. Me të nuk mund të kryhen veprime monetare, por vetëm të grumbullohen pikë e të përfitohen privilegjet e përcaktuara për pjestarët e skemës.

Produkte të Ngjashme
BABY SWEATERS

BLOUSE

LEK 2,499 -50% LEK 1,250
3-7 YEARS GIRLS'DRESSES

JUMPSUIT

LEK 6,959 -50% LEK 3,479
BABY LONG+SHORT TROUSERS

SHORTS

LEK 4,679 -50% LEK 2,339
BABY SHIRTS

SHIRT

LEK 3,899 -50% LEK 1,949
Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj në faqen tonë. Duke përdorur faqen tonë ju pranoni cookie-t. Mëso më shumë