Komplet pizhame të shkurtra prej pambuku për vajza
Komplet pizhame të shkurtra prej pambuku për vajza

Komplet pizhame të shkurtra prej pambuku për vajza

Pizhama

Marka: Blukids
LEK 1,551 LEK 3,101 -50%
Perfito 31 Pikë By Best
Masa

Komplet pizhame të shkurtra prej pambuku të pastër, i përbërë nga një majë me jakë ekuipazhi me mëngë të shkurtra tullumbace dhe printe Disney në pjesën e përparme. Pantallona të shkurtra romper me bel elastik dhe stamp të kontrolluar.

  • Masa: 9-12 Muajsh, 12-18 Muajsh, 18-24 Muajsh, 24-30 Muajsh, 30-36 Muajsh

HISTORI

Blukids është një brand italian dedikuar  veshjeve  dhe aksesorëve për fëmijët e moshës 0-15 vjeç,  pjesë e grupit Upim.

Veshjet 100 % Bio Cotton janë kryefjala e Blukids. 

Veshje të përbëra  nga pambuk i rritur në toka te pakontaminuara me pesticide dhe kimikate  sigurojnë butësinë dhe  ajrosjen  e duhur të lëkurës së fëmijëve tuaj.

Cilësia e  Blukids  është  sinonim i prakticitetit dhe funksionalitetit,duke ndërtuar dhe  një raport të shkëlqyer  të cilësisë me çmimin.

Blukids ndjek risitë dhe inovacionet duke  futur përdorimin e Fibrës së Bambu-së në kategorinë e të porsalindurve. Fibra e Bambu-së është fibër atibakteriale,hipoalergjike, e cila siguron mbrojtjen e fëmijës nga rrezet UV në masën 98% dhe ofron kontroll natyral të aromave.

Paili është gjithashtu pjesë e fibrave  përbërëse të koleksioneve të Blukids.

Paili është një fibër e lehtë  dhe termike që i siguron rehati fëmijës suaj.

Blukids ndjek  tendencat e fundit të modës dhe renditet si nje brand modern dhe bashkëkohor , ku  përveç veshjeve gjeni dhe  aksesorë, veshmbathje dhe këpucë.

Dizajni italian, ngjyrat dhe stilet  karakterisojnë veshjet e Blukids për përditshmëri dhe për rastet e festave apo ditëlindjeve të vogëlushëve tuaj.

Blukids ka ekskluzivitetin e patentave të rëndësishme si Disney, Warmer Bross dhe Marvel.

Veshjet e Blukids janë  të çertifikuara nga OEKO TEX, një sistem testimi dhe çertifikimi cilësie në të gjithë botën. Certifikimi OEKO TEX është një avantazh konkurues për Blukids.

Blukids  është pjesë e fushatës  Better  Cotton Initiative, si brand me përgjegjësi  të lartë sociale.

KARTË KLIENTI “BY BEST GROUP”

Çfarë është karta “By Best Group”
Është një program i cili ju mundëson të fitoni pikë me blerjet tuaja në 4 dyqanet tona dhe t’i shpenzoni ato në secilën prej tyre nëpërmjet një karte të vetme. Karta “By Best Group” përdoret vetëm në rrjetin e dyqaneve të kompanisë “By Best Duty Free”. Nëpërmjet kartës “By Best Group” ju përfitoni ulje, dhurata, promocione e aktivitete të dedikuara vetëm për ju në dyqanet: SWAROVSKI, SWATCH, BLUKIDS, VILLEROY & BOCH.

Si funksionon karta “By Best Group”
Karta “By Best Group” nuk është e transferueshme tek persona të tjerë të padeklaruar në formularin e antarësimit.

Si ta përdorni kartën “By Best Group”
Tregoni kartën “By Best Group” çdo herë që bëni blerje në dyqanet partnere. Mblidhni pikë në secilën prej këtyre blerjeve duke filluar nga 100 lekë. Për çdo 100 lekë të shpenzuara ju do të fitoni 1 pikë. Pikët e grumbulluara do të shfaqen në faturën e blerjes. Bëhuni pjesë e klubeve të përfitimeve duke filluar nga 150 pikë. Për çdo 150, 250, 500, e deri 1.000 pikë, ju keni të drejtë të kërkoni një kupon në kasë, me të cilin do të përfitoni, uljen apo dhuratat.

Në rast se ju harroni të përdorni kartën në blerjet tuaja, pikët nuk mund t’ju kalojnë manualisht nga kasieri në kartë. Karta është e detyrueshme të përdoret si në blerje ashtu edhe në shkarkimin e pikëve. Pa kartën prezente nuk mund të kryhet asnje veprim në kasë.

Në rastet kur sistemi mund të jetë offline nuk humbisni asnjë pike. Ato do të kalohen në kartë në momentin që do të realizohet lidhja. E njëjta gjë ndodh edhe kur ju do të doni të shkarkoni pikët tuaja ndërkohë që sistemi është offline. Ju do të mund të përfitoni kuponin në një moment të dytë dhe ta përdorni atë në blerjet tuaja.

Karta “By Best Group” nuk ështe dhe nuk vlen si një kartë krediti. Me të nuk mund të kryhen veprime monetare, por vetëm të grumbullohen pikë e të përfitohen privilegjet e përcaktuara për pjestarët e skemës.

Produkte të Ngjashme
2 PACK BOY SPORTS PANTS

PACK WITH 2 SPORTS PANTS. WITH DRAWSTRING WAIST AND ELASTIC AT THE BOTTOM.

LEK 3,899 -50% LEK 1,949
8-12 YEARS BOYS'SHORT TROUSERS

SHORTS

LEK 4,679 -50% LEK 2,339
8-12 YEARS BOYS'SHORT TROUSERS

SHORTS

LEK 4,679 -50% LEK 2,339
BABY SWEATERS

BLOUSE

LEK 1,439 -50% LEK 719
Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj në faqen tonë. Duke përdorur faqen tonë ju pranoni cookie-t. Mëso më shumë